כתבות נוספות: טיול עצמאי בפנמה- היכן ואיך לטייל  |  המדריך למטייל בפנמה סיטי נופש באיי בוקאס דל טורו בפנמה

טיולים מקולון לתעלת פנמה מבצר סאן לורנצו ופורטובלו

למגיעים לקולון Colon עם אניה בקרוז לקריביים אני ממליצה בחום להזמין סיור פרטי עם מדריך נפלא, דובר אנגלית רהוטה בשם: Luis Arce  טלפון: 507-6536-1179, מייל: luistaxi777@gmail.com .

 

לואיס יאסוף אתכם מפתח הנמל ויקח אתכם ליום טיול בין אתרי התיירות המוצלחים ביותר בקרבת קולון. תאמו איתו מראש על תכולת הסיור. כדאי להתחיל מיד עם הגעת האונייה ולחזור לפחות שעתיים לפני מועד ההפלגה של האונייה על מנת לא לאחר בגלל פקקי תנועה או בעיות אחרות. בכל מקרה אל תחמיצו ביקור במרכז המבקרים של הרחבת התעלה , אתר מרתק ובו מרפסת תצפית על אזור התעלה והלוקים החדשים שבבניה ושני סרטים על התעלה הקיימת והחדשה.

במידה ולואיס לא פנוי ניתן להזמין טיול פרטי אחר מקולון מאתר ויאטור:

טיול לפנמה סיטי ולצפיה בתעלת פנמה בלוקים של מירפלורס - Colon Shore Excursion: Panama City and Canal Private Tour

 

תצפית על תעלת פנמה ממרכז המבקרים

במקום מסעדה שגם ממנה יש תצפית יפה. משם המשיכו לביקור ב- Gatun Lake Locks בו ניתן לראות את האוניות העולות ויורדות בלוק הסמוך לעיר קולון.

 

אוניה עוברת בלוק בתעלת פנמה

 

לשני אתרים אלה אפשר להוסיף ביקור בשרידי מבצר סאן לורנצו, הנחשב לאחד מהמבצרים העתיקים ביותר באמריקה כולה וממוקם במיקום מרשים על צוק המשקיף על האוקיאנוס ושפך הנהר.

 

מבצר סאן לורנצו  מבצר סאן לורנצו

 

למי שמעדיף נופש בחוף הים אפשר לשלב ביקור ב"פורטובלו" שם יקח אתכם לואיס לחוף ים מקסים ולא מתוייר על אי קטן אליו מגיעים בשייט בן כעשר דקות מפורטובלו.

 

חוף ים  חוף ים

 

תוך כדי הטיול לואיס יספר לכם רבות על ההיסטוריה המרתקת של האזור שהיה ידוע בפיראטים שלו , על המלחמות, התרבות ועל החיים כיום בפנמה.

 

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול בחו"ל ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

המלצות מטיילים:

♦  סיגלית,
תודה על מסלול איכותי לטיול משפחות בארה"ב, המסלול היה ממצא וכלל את כל האטרקציות המעניינות, מסלולים, המלצה על מלונות ברמה גבוהה ואין סוף קישורים שעזרו לנו לא מעט בטיול. תודה רבה!!!
חיים ישי, haim.ishai@icl-group.com

♦  סיגלית מלווה אותנו בתכנון הטיולים המשפחתיים שלנו כבר שנים ולא יכולנו לעשות זאת בלעדיה, בזכותה הכרנו מקומות מרהיבים שלא היינו נחשפים אליהם ללא המלצתה. במבט לאחור רבים מהמקומות אליהם הגענו הומלצו ע''י סיגלית ותרומתה בתכנון הטיולים הייתה משמעותית.

יעל מלכה, תל אביב 

המלצות רבות נוספות

חזרה לראש הדף