ארצות הברית

 המדריך למטייל

וושינגטון למטייל

מקומות לינה מומלצים בוושינגטון

מוזיאונים בעיר הבירה וושינגטון

mall המול בוושינגטון

וושינגטון תופסת את אחד המקומות הראשונים בעולם מבחינת כמות ורמת המוזיאונים שבה. 13 מהמוזיאונים העוסקים בתרבות, אומנות, היסטוריה, טכנולוגיה ותעשיה שייכים למוסד הסמיתסוני Smithsonian Institution המכיל את רשת המוזיאונים הגדולה בעולם. מוסד זה נוסד ב- 1846 מכח חקיקה של הקונגרס אך היוזמה והכסף להקמתו באו ממדען בריטי עשיר בשם ג'יימס סמיתסון. המוסד כולל מלבד מוזיאונים גם את גן החיות של וושינגטון ומוסדות מחקר רבים.
לכתבה המלאה  לחצו כאן

השכרת רכב מאתר Rentalcars.com :

שירות השכרת הרכב הגדול בעולם!

סיורים מאורגנים בוושינגטון די סי

בניין הקפיטול

תיאור מגוון סיורים וטיולים מודרכים בעיר הבירה, באוטובוס, באופניים, ברגל ועם סגוויי.


לכתבה המלאה  לחצו כאן

פארקי שעשועים בקרבת וושינגטון הבירה

רכבת הרים

במדינת וירג'יניה:
פארק שעשועים Paramount’s King Dominion: פארק שעשועים גדול שבו למעלה מ- 50 מתקנים ומופעים. הפארק מחולק לשמונה אזורים, כל אחד בנושא אחר, כגון: קונגו, וירג'יניה העתיקה, "המסיבה" וכד'. בפארק אזור שלם המיועד לילדים קטנים בשם: Kidzville. בצמוד לפארק השעשועים פארק מים בשם: Hurricane Reef Water ובו 15 מגלשות מים ומסלולי אבובים מסוגים שונים. הפארק נמצא במרחק כשעה וחצי נסיעה דרומית לוושינגטון על כביש מס' I-95 (יציאה 98), ופתוח מדי יום מסוף מאי ועד תחילת ספטמבר ובסופי שבוע בלבד באפריל ובספטמבר.
לכתבה המלאה  לחצו כאן


מערות נטיפים במדינת וירג`יניה

נטיפים

דרומית מערבית לוושינגטון יש שלוש מערות נטיפים נחמדות במרחק לא רב זו מזו.
הקרובה ביותר לוושינגטון (במרחק של כשעה נסיעה) היא מערת סקאיליין Skyline Caverns הנמצאת ליד עיירה בשם Front Royal על כביש מספר US340. המיוחד במערה זו הם היווצרות גושי מינראלים בצורת פרחים עדינים וכוכבים על תקרת המערה. במערה גם מפלים ונחלים תת קרקעיים המוארים בזרקורים חבויים. הטמפ` במערה קבועה תמיד: כ- 12 מעלות צלזיוס. המערה פתוחה במשך כל השנה ומתקיימים בה סיורים מודרכים בני כ- 45 דקות היוצאים מדי מספר דקות...
לכתבה המלאה  לחצו כאן

כל הזכויות שמורות, אין לשכפל או להעתיק כל חומר מהאתר ללא רשות בכתב מבעליו © האתר נוסד בשנת 2000