מערות נטיפים במדינת וירג`יניה

דרומית מערבית לוושינגטון יש שלוש מערות נטיפים נחמדות במרחק לא רב זו מזו.

מלונות מומלצים

ניתן לערוך  טיול יום למערות מוושינגטון די סי  וללון בוושינגטון

 או ללון בעיירה Front Royal.

מגורים מומלצים בפרונט רויאל:

Holiday Inn & Suites Front Royal Blue Ridge Shadows - מלון בדירוג 3 כוכבים ובו 124 חדרים המיועדים ל-2-6 נפשות . במלון בריכת שחייה מקורה, ג'אקוזי ומסעדה. אינטרנט, חנייה וארוחת בוקר- חינם.

Hampton Inn Front Royal - מלון בדירוג 3 כוכבים השייך לרשת הילטון ובו 75 חדרים מרווחים. בכל חדר מקרר ומיקרוגל. ארוחת בוקר, אינטרנט וחנייה חינם. למלון חדר כושר.

 

מערת סקאיליין Skyline Caverns

הקרובה ביותר לוושינגטון (במרחק של כשעה נסיעה) היא מערת סקאיליין Skyline Caverns הנמצאת ליד עיירה בשם Front Royal על כביש מספר US340. המיוחד במערה זו הם היווצרות גושי מינראלים בצורת פרחים עדינים וכוכבים על תקרת המערה.

 

 

במערה גם מפלים ונחלים תת קרקעיים המוארים בזרקורים חבויים. הטמפ` במערה קבועה תמיד: כ- 12 מעלות צלזיוס. המערה פתוחה במשך כל השנה ומתקיימים בה סיורים מודרכים בני כ- 45 דקות היוצאים מדי מספר דקות.

מערת סקאיליין Skyline Caverns
גבישים במערת סקאיליין Skyline Caverns


מערות לורי Luray Caverns

אלה הן המערות היפות והמרשימות ביותר בחוף המזרחי כולו. נמצאות במרחק של כ- 140 ק`מ מוושינגטון, בקרבת פארק שננדואה, על כביש 221. זהו מבוך של מערות נטיפים, חלקן גדולות במיוחד בהן אלפי זקיפים ונטיפים בשלל צבעים. באחת המערות, הקרויה `חדר הקתדראלה` נערכים קונצרטים של עוגב שבזכות התהודה המיוחדת במערה, נשמעים באיכות סימפונית.

בקרבת מקום נמצאות מערות שננדואה SHENANDOAH אליהן מגיעים בכביש מס' I-81 . מלבד הנטיפים והזקיפים הצבעוניים שבהם, נערך שם מופע אנימציה וצלח לילדים עם דמויות קלאסיות מסיפורי ילדים ידועים.

להלן אתר עם קישורים לכל המערות שניתן לטייל בוירג'יניה :
Virginia Caves - רשימת מערות לטיול בוירג'יניה

 

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול בחו"ל ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

המלצות מטיילים:

 הי סיגלית
חזרנו אתמול. כמו תמיד היה נפלא. אין עלייך, באמת!!!
שולחת לך משוב על הטיול. אני מקווה שיהיה לך לעזר. גם הטיול הזה ככל הטיולים הקודמים (6 בסה"כ) היה נפלא ונהנינו כמו תמיד מהמקומות שהמלצת. מהתיאורים המדויקים שלך. מהמלונות. בקיצור מהכל. את תותחית!!!
תודה רבה. נשתמע כמובן בטיול השביעי.
שוב, תודה על הכל
.
סמדר יצחק
oferyit@bezeqint.net

♦  רצינו להודות לך מקרב לב על תכנון הטיול המושלם לארה"ב מחוף לחוף.
ארבעת השבועות נוצלו באופן מלא בזכותך, בזכות הידע הרב וההבנה שלך את צרכי ורצונות המשפחה. כולנו, מגדול ועד קטן מצאנו את עצמנו מתענגים שוב ושוב במגוון האתרים והאטרקציות שראינו וחווינו בזכות התכנון המדוקדק עד לפרט האחרון, אני בטוח שללא עזרתך לא היינו רואים וחווים ככל הרבה. אנו מעריכים מאד גם את זמינותך המיידית לשאלות ותהיות באמצע הטיול. היה מעולה, כעת נותר רק להסתגל שוב לארצנו הקטנטונת... :)
אני בטוח שנמשיך ונעזר בשרותייך בתכנון טיולים בשנים הבאות.

בתודה,  משפחת קביזון,  נס ציונה.

המלצות רבות נוספות

 

♦  כתבות נוספות למבקרים בעיר וושינגטון

 

מידע מפורט נוסף על כל היעדים המעניינים בארה"ב יש בספר שלי: "ארצות הברית למשפחות" מאת סיגלית בר.

מדריך טיולים ארה"ב למשפחות


חזרה לכתבות ארה"ב

חזרה לראש הדף