מרכזי קניות של חנויות מפעל
Factory Outlet Malls

קיימים למעלה מ- 650 Factory Outlets ברחבי ארה"ב. חלקם קטנים ובהם עשרות בודדות של חנויות וחלקם עצומי מימדים ובהם מאות חנויות. מרביתם נמצאים בפרברי הערים או סמוך לאזורי נופש פופולאריים. יש בארה"ב שלוש רשתות של מרכזי חנויות מפעל להם פריסה רחבה בכל רחבי ארה"ב.

מבצעי היום ב- Aliexpress:

באנר עלי אקספרס

 

שתי הרשתות הגדולות ביותר:

CHELSEA PREMIUM OUTLETS לה עשרות מרכזים גדולים ומרשימים, כולל באורלנדו ובעיירות הסמוכות ללוס אנג'לס, סאן פרנסיסקו וניו יורק,
TANGER OUTLETS – רשת גדולה ומוצלחת אשר מרבית סניפיה נמצאים במזרח ארה"ב .

מידע וקישורים  לכל מרכזי חנויות המפעל ברחבי ארה"ב, כולל שמות החנויות בכל מרכז ומידע עדכני רב.

בכל מרכז כזה נמצאות חנויות מפעל רבות המוכרות סחורה של פירמות ידועות ויוקרתיות כגון: Sony, Georgiou, Levi’s, Mikasa, Nike, Gap, Ralph Lauren, London Fob והרשימה עוד ארוכה. המחירים בדר"כ זולים בכ- 20-30% מהמחירים הרשמיים של המוצרים.

לפני שתתחילו בחגיגת הקניות כדאי לגשת למשרד הראשי או מרכז המבקרים של המרכז ולשאול האם ניתן לקבל כרטיס חבר המקנה הנחות או האם יש הנחות לחברי AAA. במרבית המרכזים תקבלו חוברת עם מידע על הנחות לחברים (החברות חינם) ולחברי AAA. ההנחות משמעותיות ביותר ומגיעות עד 20%. זכרו שיש הנחה על הנחה וכפל מבצעים, כך שלעיתים ניתן לרכוש מוצרים איכותיים ביותר בהנחות גבוהות.

 

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול בחו"ל ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

המלצות מטיילים:

♦  שלום סיגלית,
בשם סולי ובשמי ברצוננו לומר תודה ולהביע הערכה רבה על הטיול שארגנת לנו לארצות הברית. הפגנת מקצועיות רבה תוך ירידה לפרטים אשר גרמו לנו להנות הרבה יותר.  תודה על עבודה נהדרת וטיול נפלא.

יפה בכר, jaffa@p-granit-ins.co.il

♦  אחרי הטיול הראשון לקליפורניה שנמשך שלושה שבועות והיה כה מוצלח והרבה בזכות התוכנית הנהדרת שסיגלית הכינה עבורנו. בטיול השני לפלורידה שנמשך גם כשלושה שבועות לא היה ספק. והרעיון לנצל את שבוע חג הפסחא בקרוז היה מושלם. מוכרחה לציין שבזכות היעוץ ובניית התוכנית חסכנו לא מעט כסף והרווחנו טיול מוצלח ומהנה.

תודה. אילנית אינשטיין 

המלצות רבות נוספות

 

מידע נוסף על קניות

 


מקומות לינה מומלצים בארצות הברית :
♦ בערים ראשיות: ניו יורק  - אורלנדו  - וושינגטון  -  לאס ווגאס  -  סאן פרנסיסקו  -  לוס אנג'לססאן דייגו
♦ בערים נוספות: אטלנטה - בולטימור - בוסטון - מיאמי - מירטל ביץ' - ניו אורלינס - סיאטל - סולט לייק סיטי - פילדלפיה - פורט לאודרדייל - סנט אוגוסטין - צ'רלסטון
♦ באיי הוואי: אוהאו  -  מאווי  - ביג איילנד - קוואי

חזרה לכתבות ארה"ב

חזרה לראש הדף