רשת כפרי נופש "סנטר פארקס"
Center Parcs

סנטר פארקס היא רשת הולנדית המתמחה בחופשות קצרות ולה כפרי נופש בארצות אירופה.
הפארקים ממוקמים ברובם לשפת אגמים בלב יערות. הם נמצאים בקרבת ערים ואטרקציות תיירותיות.
הכפרים מיועדים בעיקר לאירוח משפחות ויש בהם את כל השירותים הנדרשים לילדים ותינוקות.

 

לוגו מבצע בסנטר פארק  

חברת ב. ד. גרייבר היא הנציגה הבלעדית של סנטר פארקס בישראל ומציעה חבילות הכוללות טיסה, רכב, קוטג' - מותאמות למשפחה הישראלית. להזמנות ומידע נוסף באתר החברה.

החברה משווקת כפרי נופש בהולנד, בלגיה, צרפת וגרמניה.

ב. ד. גרייבר - טלפון למחלקת סנטר פארקס: 048138000 , טלפון ראשי: 1-800-22-8808

 

 

דירה לדוגמה באחד מכפרי הנופש השוכנת לשפת אגם:

 
דירה בסנטר פארק

 

האגם ליד הדירות:

אגם בסנטר פארק

ליבו של כל פארק הוא פארק המים הטרופי המקורה הנקרא: "אקווה מונדו" ובו בריכת גלים, מגלשות מים, נהרות, ג'אקוזי, וסאונות. טמפרטורת המים .קבועה כל השנה והיא: 29 מעלות צלזיוס. במקום סלעים, עצים ופרחים טרופיים.

בריכה

מגלשת מים

 

בכפר הנופש פעילויות ספורטיביות רבות ומגוונות במתקנים מקורים ותחת כיפת השמיים, כגון: טניס, גולף, באולינג, שייט, טיפוס על חבלים, קליעה למטרה ועוד.

קליעה למטרה  טיפוס על חבלים

 

בפארקים מתקיימות פעילויות מודרכות בהתאם לקבוצות גיל (בעיקר בחופשות ובסופי שבוע) וגן- שמרטפייה לילדים קטנים.

 

גם פינת חי נחמדה עם מגוון חיות שניתן גם ללטף.

פינת חי בסנטר פארק

 

לכל פארק מאפיין ייחודי לו, לדוגמא לפארק DE KEMPERVENNEN בהולנד מרכז סקי מקורה בו ניתן ללמוד סקי ברמות שונות בקבוצות קטנות.

סקי בסנטר פארק

 

לפארק HET HEIJDERBOS ג'ונגל מקורה, לפארק DE EMHOF מרינה המתמחה בספורט מים ואילו לפארק LES BOIS FRANCE טירה עם חוות רכיבה על סוסים.

 

בסנטר פארקס מגוון רחב של מסעדות וסופר מרקט למעונינים לבשל לעצמם ובנוסף מספר חנויות. במקום מכבסה ממנה תקבלו את הכביסה מקופלת ומסודרת.
בתוך הפארקים אין תנועת מכוניות והתנועה בהם מתבצעת ע"י רכיבה על אופניים או הליכה ברגל (מלבד בימי ההגעה והעזיבה של הפארק, בהם מותר להכניס את המכוניות עד לבתים).

אופניים

 

מחיר השהות בכפר הנופש כולל גם כניסה לפארק המים ולחלק ממתקני הספורט. המחיר אינו יקר יחסית (המחיר תלוי במדינה, בפארק, בסוג הוילה ובעונתיות), מכיוון שהוא כולל גם מגורים נוחים, בבית מצויד החוסך את הצורך לאכול ארוחות רבות במסעדות ופעילות רבה. מחירי הכניסה לפעילויות נוספות כגון באולינג, מיני גולף, שכירת אופניים וכד' נוחים למדי .

 

ניתן לשהות בכפרי הנופש של סנטר פארקס שלושה לילות בסופי שבוע- ימים שישי עד שני, ארבעה לילות באמצע השבוע- ימים שני עד שישי או שבוע בימים שני עד שני או שישי עד שישי. בתקופות שיא העונה כגון חופשת חג המולד או חופשת הקיץ (המחצית השנייה של יולי והמחצית הראשונה של אוגוסט) מינימום השהייה בפארק הוא שבוע.

מבצע גרייבר

 

החיסרון היחיד שאני מצאתי בסנטר פארקס הוא שכל כך נעים ומוצלח לשהות ולבלות בו עד שבמרבית המקרים הילדים פשוט מסרבים בתוקף לכל יציאה וטיול מחוץ לפארק.
הפתרון לכך הוא להתגורר בו שבוע שלם, כאשר לפחות יומיים לא לצאת ממנו כלל או לבוא ל- 3-4 ימי נופש במקום מבלי לטייל כמעט בכלל.

טחנת רוח בהולנד

לוגו חברת גרייבר  

חברת ב. ד. גרייבר היא הנציגה הבלעדית של סנטר פארקס בישראל ומציעה חבילות הכוללות טיסה, רכב, קוטג' - מותאמות למשפחה הישראלית. להזמנות ומידע נוסף באתר החברה.

החברה משווקת כפרי נופש בהולנד, בלגיה, צרפת וגרמניה.

ב. ד. גרייבר - טלפון למחלקת סנטר פארקס: 048138000 , טלפון ראשי: 1-800-22-8808

 

כתבות נוספות על רשת סנטר פארקס:
סנטר פארק אלגוי Park Allgäu בדרום גרמניה
סנטר פארקס בחבל לוריין בצרפתחסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול לאירופה ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

מדריכי טיולים לאירופה של סיגלית בר (במחיר מוזל מהאתר):

 


חזרה לכתבות אירופה

חזרה לראש הדף