מדריך טיולים: אוסטריה - טיולי כוכב למשפחות

בספר זה:

היעדים המומלצים ביותר ומקומות המגורים האידיאליים למשפחות.

מקיף ומפורט כולל תמונות, מפות, כתובות ואתרי אינטרנט.

 

מדריך טיולים לאוסטריה

 

 

לייעוץ לתכנון טיול באירופה ע"י סיגלית בר לחצו כאן

תקציר

הטיולים הפופולאריים ביותר באירופה היו, בעבר הלא רחוק, במתכונת של "שמונה מדינות בעשרה ימים". מדי יום ארזו המטיילים הנמרצים את הפקלאות והמשיכו הלאה, לכבוש עוד עיר ועוד מדינה. כאשר חזרו ממסע הדילוגים לא זכרו האם מגדל פיזה הוא בפריז או בלונדון ונזקקו לשבוע נופש ומנוחה מהחופשה. טיולים פופולאריים נוספים היו טיולי "ערי בירה" כאשר הפופולארי ביותר: שבוע בפריז ובלונדון.

בשנים האחרונות התחזקו (בעידודי ולשמחתי) שתי מגמות בולטות: טיולי משפחות וטיולי "כוכב".

בטיולי משפחות כבר לא משאירים את הילדים עם הסבתא או השמרטפית בארץ וכל הנסיעה מחפשים עבורם מזכרות או מתקשרים לשאול מה שלומם (איך כבר יכול להרגיש ילד נטוש...), אלא זוכים בחוויה משפחתית מלכדת, מגבשת ומעשירה בה כל המשפחה (לעיתים אף הרכב מורחב עם סבים וסבתות או בני דודים) מטיילת בצוותא.

המגמה השנייה הצוברת תאוצה היא טיולי "כוכב" שהם אידיאליים במיוחד למשפחות. תמו חיי הנוודות. הטיול לא צריך להיות חוויה מתישה. לא עוברים מדי יום בתי מלון ויעדים, אלא מתגוררים מספר ימים ברציפות באותו מקום וממנו נוסעים לאטרקציות ויעדים במרחק עד שעה- שעתיים נסיעה לכל כיוון וחוזרים לישון באותו המקום. אין צורך לחפש מדי יום מקום לינה חדש, לפרוק ולסדר מזוודות. חוזרים לאותו מקום לינה שהופך ל"בית" הזמני החדש. מקום הלינה גם איכותי ומאובזר יותר: כפר נופש, ביקתה, דירה או וילה. כך מכירים כל יעד יותר לעומק, נמנעים מטרטור ואף חוסכים כסף מכיוון שבדרך כלל ניתן להשיג מחירים אטרקטיביים יותר ללינות ארוכות יותר. כמו כן אפשר להכין חלק מהארוחות בבית, מה שחוסך ממון רב על מסעדות ומאפשר להכין לילדים את המאכלים האהובים עליהם. ילדים גם אוהבים יציבות וקביעות ולא נהנים להטלטל מדי יום למקום חדש.

באירופה מרבית חדרי המלון קטנים למדי ורובם לא מסוגלים להכיל משפחה ממוצעת בת 4-5 נפשות. מגורים בשני חדרי מלון מיקרים מאוד את ההוצאה למגורים וגם לא נוחים למשפחות, בפרט עם ילדים קטנים יחסית. דלתות מקשרות בין החדרים נדירות ביותר ובנוסף במרבית חדרי המלון אין מקרר או מיקרוגל.

ספר זה מציע מגוון מגורים משפחתיים במחירים נוחים המהווים תחליף נהדר לבתי המלון: החל ממלונות דירות דרך כפרי נופש ועד בקתות ובתי חוות. זיכרו: מגורים נוחים ונעימים עושים לפעמים את ההבדל בין טיול נפלא לחוויה מפוקפקת למדי... בפרט כאשר משפחה בת חמש נפשות נדחסת לחדר צפוף המיועד לשלושה...

חידוש במהדורה זו: ברקוד המוביל לאתר עם המלונות והאטרקציות המומלצים המופיעים בספר. אין צורך להקליד את כתובות האינטרנט או כתובות ל- GPS : רק לסרוק פעם אחת ולשמור בסמארטפון!

בספר זה מוצעות אפשרויות רבות של טיולי "כוכב" באוסטריה.

מפת אוסטריה

בחרתי באוסטריה לאחר שמצאתי את עצמי חוזרת לשם לטיול משפחתי חמישי או שישי תוך ארבע שנים מכיוון שלא מיציתי את האפשרויות הרבות הגלומות בה ומכיוון שבמדינות רבות אחרות באירופה לא מצאתי איכות כה גבוהה של מגורים במחירים נמוכים ביעדים פסטוראליים עם נופים עוצרי נשימה.

טיול משפחתי באוסטריה זול בהשוואה לטיולים משפחתיים במרבית ארצות אירופה המערבית, כך שניתן במחיר שפוי לגור במקומות קסומים, לאכול טוב ולבקר בשפע אטרקציות מבלי לחשוב כל רגע על מנהל הבנק שלכם...

אין באוסטריה פארקי שעשועים גדולים, אך הם לא יחסרו, אף לא לנוער שוחר אקשן וטילטולים. אחרי טיפוס בפארק חבלים, דאייה במורד ההר בדאון בסגנון "סופרמן", נסיעה מסחררת במגלשות אלפיניות, בפירים במכרות, בקורקינט במורד הר או קרחון, ראפטינג בנהר סוער או זורבינג מגבעה תלולה הם ירצו לחזור לאוסטריה שוב ושוב. הנפלא הוא שכל הפעילויות והאקשן ממוקמים בנופים הלקוחים מתוך גלויה, כך שמי שאינו משתתף בפעילות זו או אחרת יכול להנות בינתיים מנופים מדהימים, קפה טוב וטיולים שלווים סביב אגמים או לאורך נהרות ונחלים.

באוסטריה כל המשפחה יכולה להנות ולהתפנק בשפע פארקי מעיינות חמים איכותיים שעבור הילדים הם פארקי מים משעשעים ומסחררים ועבור ההורים נופש מפנק ומרגיע.

אוסטריה ממוקמת בלב אירופה ומהווה גשר בין מזרח אירופה למערבה. ניתן לשלב ביקור באוסטריה עם ביקור בגרמניה או איטליה מצד אחד וצ'כיה, הונגריה או סלובקיה מצד שני.

הספר יסייע לכם בשני אופנים: תכנון טיול כייפי וחסכון בעלויות.

חלקו הראשון של הספר, הינו כללי ומתייחס לטיול בכל מדינות אירופה, חלקו השני מתמקד באוסטריה בלבד.

תכנון טיול שינעם לכל המשפחה, בהחלט אפשרי וזאת הודות למידע המקיף ביותר בעברית הניתן בספר זה על אפשרויות הטיול והבילוי עם ילדים באוסטריה אשר מסייע בתכנון החופשה ובחירת היעדים המוצלחים ביותר עבורכם. בספר מובאים גם אתרי אינטרנט חשובים שיספקו לכם מידע עדכני נוסף ואפשרויות להזמנה ישירה קלה ומהירה. באתר גם עצות וכתבות על טיולים ברחבי העולם.

לקוראים מוגש מידע רב שנצבר מנסיוני מאלפי הטיולים שתכננתי למשפחות באירופה ובארה"ב ומכתיבת מדריכי הטיולים "ארה"ב למשפחות", "איי הוואי האקזוטיים", "בלגיה- טיולי כוכב למשפחות" ו"קרוזים- שייט תענוגות בקריביים, אלסקה ואירופה".

בברכת טיול מהנה ופורה ,

סיגלית בר.

תוכן העניינים:

תוכן עניינים לספר אוסטריה

 


חזרה לראש הדף