מדריך טיולים - בלגיה טיולי כוכב למשפחות

מאת: סיגלית בר

אזל המלאי!

היעדים המומלצים ביותר ומקומות המגורים האידיאליים למשפחות
מקיף ומפורט, כולל תמונות, מפות ואתרי אינטרנט.

ספר בלגיה

 

תקציר

בשנים האחרונות התחזקו שתי מגמות בולטות: טיולי משפחות וטיולי "כוכב".
העיקרון של טיולי "כוכב" הוא פשוט: גרים באותו מקום מספר ימים ברציפות וממנו מטיילים לאטרקציות במרחק של שעה עד שעתיים.
איכות המגורים בטיול כזה חשובה מכיוון ששוהים באותו המקום מספר ימים רצופים ולכן בתי נופש, חוות, וילות ומלונות דירות יהיו המתאימים ביותר לטיול משפחתי, שבו זוכים בחוויה משפחתית מהנה ככל שתנאי המגורים נוחים יותר.
טיולי "כוכב" אידיאליים במיוחד למשפחות. ילדים אוהבים יציבות וקביעות ולא נהנים להטלטל מדי יום למקום חדש. גם ההורים לא צריכים להתמודד מדי יום עם סחיבת מזוודות רבות וחיפוש המלון הבא. בלגיה היא מדינה ידידותית ביותר לילדים בכל גיל וכמובן גם להוריהם.
גם בשבועיים שלמים אי אפשר להספיק לראות ולעשות את כל מבחר האפשרויות שבלגיה מציעה. זוהי מדינה מאד מגוונת, הן מבחינת נופים והן מבחינת תרבות ושפה. כמו כן, מיקומה בין הולנד, צרפת וגרמניה מאפשר לה להיות חלק מטיול משפחתי ארוך יותר שיכלול גם את שכנותיה הפופולאריות.
בספר פירוט של האטרקציות המתאימות למשפחות בבלגיה ומבחר גדול של מגורים המתאימים במיוחד למשפחות.

 

המחברת

סיגלית בר, סוכנת נסיעות ויועצת טיולים. מחברת 4 מדריכי טיולים נוספים: "ארצות הברית למשפחות", "איי הוואי האקזוטיים", "קרוזים בקריביים אלסקה ואירופה", "אוסטריה-טיולי כוכב למשפחות", "בלגיה- טיולי כוכב למשפחות" . סיגלית בעלת  אתר תיירות זה.

סיגלית עוסקת בעיקר בתכנון אישי ומפורט של טיולים בארה"ב, קנדה, אירופה, תאילנד, אוסטרליה, ניו זילנד וקוסטה ריקה. לסיגלית ידע רב ונסיון ביעוץ לאלפי לקוחות.

תוכן העניינים:

תוכן עניינים ספר בלגיה

תוכן עניינים ספר בלגיה