טיול בעיירות ורנמונדה רוסטוק וסביבתן  

נמל ורנמונדה Warnemunde בצפון גרמניה הינו יעד אוניות קרוז בים הבלטי .

הנמל ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת של העיירה ובמרחק הליכה קצר ממרכזה. זו עיירה מקסימה, עם תעלה החוצה אותה ועליה גשרים, עם סימטאות ציוריות שופעות חנויות, גלריות, נגני רחוב ודוכנים ועם חוף ארוך וחולי.

 

Warnemunde ורנמונדה

 

מומלץ לשוטט בעיירה ברגל, לטפס על המגדלור שלה ולהשקיף ממנו על הנוף.

 

העיירה ורנמונדה

 

סיורים מודרכים המותאמים לנוסעי אוניות הקרוזים

אוניות הקרוז מגיעות לנמל מוקדם בבוקר ונשארות בו עד מאוחר בערב, הסיבה לכך היא שחברות הקרוזים מתייחסות לנמל ורנמונדה כאל נקודת מוצא ליום טיול בברלין, הנמצאת במרחק של 240 ק"מ (כ- 2.5-3 שעות נסיעה לכיוון). 

 

 בסיורים הבאים שניתן להזמינם מאתר ויאטור, האיסוף וההחזרה הם מהנמל והם בד"כ גם יותר זולים מהסיורים שתזמינו דרך האוניה:

טיול למיטב היעדים בברלין מנמל וורנמונדה - Shore Excursion: Best of Berlin Tour from Warnemünde

הסיור יוצא מהנמל בוורנמונדה ומשך הטיול כולל נסיעה לברלין וחזרה כ- 12 שעות.

טיול מודרך בערים ורנמונדה ורוסטוק - Hanseatic Rostock and Lovely Warnemünde Shore Excursion

הסיור יוצא מהנמל בוורנמונדה ומשך הסיור כולל נסיעה לעיר רוסטוק וחזרה כ-5 שעות.

 

טיול בוורנמונדה, רוסטוק וטירת שוורין

מי שמעוניין לצאת לטיול ארוך יותר של 9 שעות (וודאו שיחזירו אתכם לאוניה בזמן), יכול לקחת סיור בשם: Rostock & Schwerin full day tour של חברה מקומית בשם: Rostock Exklusiv . בטיול זה תראו גם את וורנמונדה, גם את רוסטוק וגם את טירת שוורין. משך הסיור כתשע שעות. המדריכה תאסוף אתכם בנמל ויחד תלכו לתחנת הרכבת המקומית. הסיור כולל שלוש תחנות עיקריות:

-ביקור בטירת שוורין Schwerin castle טירה ציורית, כמו לקוחה מהאגדות השוכנת בתוך אגם (אין צורך לשוט היא מחוברת ליבשה בגשר) ומוקפת בגנים מקסימים. בעיירה שוורין גם תאכלו ארוחת צהריים במסעדה מקומית אוטנטית.

 

טירת שוורין Schwerin castle

 

טירת Schwerin castle

-ביקור בעיר רוסטוק Rostock, עיר נמל חשובה והיסטורית וטיול רגלי בעיר העתיקה שלה בה שפע מבנים העשויים לבנים שרופות אדומות מתקופת ההַאנזֶה. האוניברסיטה של העיר נחשבת לאחת האוניברסיטאות העתיקות בעולם. ביקור בכנסייה העתיקה של העיר St. Marien church Rostock בה שעון אסטרונומי ייחודי. רוסטוק היא עיר פופולארית במיוחד לשופינג ושופעת חנויות מכל הסוגים. לחובבי קניות- זה היעד האטרקטיבי ביותר בקרוז לערוך בו שופינג.

 

העיר רוסטוק

 

-טיול רגלי מודרך בורנמונדה.

מומלץ להיפרד מהמדריכה במרכז ורנמונדה ולהמשיך לטייל בה באופן עצמאי.

 

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול בחו"ל ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

המלצות מטיילים:

 שלום סיגלית,
רוצים להודות לך על תכנון הטיול ששלחת אלינו! על האפשרויות לימים יפים ולימים גשומים, הגיוון, ההסברים המדויקים, נוחות ההתמצאות, אפשרויות הבחירה והנינוחות והתחושה ש"שום דבר לא בלחץ ולא חובה...". אין לנו ספק שמיקום הלינה המוצלח (הן מבחינת המיקום והן מבחינת האיכות והתאמתו לדרישתנו ומשפחתנו), ההמלצות לפעילות, למסעדות, לקניות, לבילוי ולהתארגנות היו גורמים מכריעים בהצלחת הטיול! על אף התשלום עבור התכנון, אין ספק שעזרתך הובילה לחיסכון כספי, כמו גם להפחתת התלבטויות וניצול זמן מעולה ואיכותי. נשמח להשתמש שוב בשירותיך בטיולנו הבאים!!
תודה מכל הלב ושנה טובה מלאה בטיולים מרגשים!
משפחת קלישר, קרית שמונה,  ron100531@gmail.com

♦  אחרי תקופה ארוכה שלא יצאנו לחו"ל החלטנו לטוס להולנד. קראנו הרבה חומר אבל לא הצלחנו לגבש תכנית. כתבתי בגוגול עזרה לתכנון טיול בחו"ל והשם של סיגלית עלה. שיחת טלפון שארכה כשעה , הרבה שאלות של סיגלית והיא יצרה תכנית לשבוע בדיוק מתאימה לנו, טבע,נופים קניות ולינה בכפר נופש. אחד הדברים שהכי עזרו הן הכתובות שהיא ציינה לכל יעד שניתן להטעין לג'י.פי.אס. ההמלצות היו נהדרות,כולל טיפים היכן להחנות ומה כדאי לראות בכל אתר. חזרנו לארץ ולשיגרה טעונים בחוויות שנזכרנו בהם שוב ושוב. תודה סיגלית על עזרתך ותרומתך הרבה. יכול להיות שאנשים יגידו למה צריך יש הכל במחשב, אני אומרת בשביל זה יש מומחים ,חבל להוציא הרבה כסף לטיול ולהרגיש שלא מיצינו את המקום אליו נסענו.

עדית רוזנפלד פתח תקווה

 ♦ המלצות רבות נוספות

 

כתבות נוספות על גרמניה
לא רק מילקי זול – ברלין, נעים להכיר
מגורים מומלצים למשפחות ביער השחור
טיול ונופש בדרום חבל בוואריה בגרמניה
פארק אירופה והיער השחור
קניות במינכן
חופשה משפחתית באגם קונסטאנץ Konstanz

 

מדריכי טיולים לאירופה של סיגלית בר במחיר מוזל מהאתר:


חזרה לכתבות אירופה

חזרה לראש הדף