טיול לחוף ים סמוך למסייאו Maceio - ברזיל

אל מסייאו Maceio אפשר להגיע באונית קרוז לדרום אמריקה, זוהי עיר גדולה בת למעלה ממליון תושבים הידועה בעיקר בחופי הים הנפלאים שלה. זה המקום לקחת סיור לחוף קסום ולבלות בו מספר שעות. מכיוון שהאונייה שוהה בנמל זה רק חצי יום ומכיוון שהחופים המוצלחים במיוחד נמצאים במרחק נסיעה של למעלה מ-40 דקות, רצוי גם כאן לקחת סיור של האונייה על מנת לא לאחר לחזור אליה ולפספס אותה...

 


האונייה מציעה סיורים למספר חופים פופולאריים, ביניהם חוף פריפוארה Paripueira Beach שהוא חלק משמורת טבע בשם Costa dos Corais, חוף פרנסס Frances Beach והמומלץ מכולם:חוף גונגה Gunga Beach השוכן בין הלגונה לים דרומית למסיאו. לחוף גונגה מגיעים בנסיעה בת כ-45 דקות באוטובוס לפתח הלגונה, שם במקום בשם San Miguel Estuary עולים על סירה בה מפליגים במשך כחצי שעה עד שמגיעים לחוף הקסום. השייט נופי, מלווה במוסיקה מקומית עליזה וכיבוד של פירות טרופיים.

ספינה לשייט תיירים במסיאו
שייט  בסירה

בחוף המוצלח ניתן לבחור בין שחייה בלגונה בה מים שקטים וחלקים כמו ראי או בקצה הלגונה בקרבת הים הפתוח, בו סוער יותר. החוף רך וחולי ולכל אורכו מסעדות, דוכני מזון ורוכלים המוכרים מאכלים אופייניים, משקאות ומזכרות.

חוף ים חולי ליד מסיאו בברזיל

למי שלא מסתפק בשחייה או בטלה על שפת הים יש שפע פעילויות, החל מפעילויות ימיות הכוללות בין היתר שייט בסירת מנוע, חתירה בחסקה, "בננות" ו"ריחוף על פני המים" במתקן מיוחד ומדליק ועד טיול באגי בחולות הסמוכים בין דיונות חול צבעוניות.

פעלולי אופנוע ים

הדרך חזרה לאונייה כוללת שוב שייט ונסיעה באוטובוס עד לנמל. כל הנסיעה באוטובוס היא לאורך רצועת חוף ארוכה מצד אחד ופרברי העיר מהצד השני כאשר בדרך תחלפו על פני שתי לגונות עמוקות.

במהלך הנסיעה תקבלו שפע מידע והסברים על העיר, תושביה, התעשיות העיקריות בה ותוכלו לראות את האוניה המחכה לכם על שפע פינוקיה בנמל.

אוניית קרוזים בנמל מסיאו בברזיל

כתבות נוספות על ברזיל:
טיול ואטרקציות בעיר ריו דה ז'נרו
טיול מודרך בעיר סלבדור
יום טיול בערים רסיפה ואולינדה

תכנון טיול

מעוניינים בתכנון טיול? קבלו תכנון טיול מפורט מסיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים, התכנון יחסוך לכם כסף וזמן ויבטיח יותר הנאה מהטיול.

 

חזרה לראש הדף