הספר "ארצות הברית למשפחות"

תקציר תוכן הספר

ארצות הברית הינה היעד האידיאלי לטיולי משפחות.
ספר זה מגיש מידע מקיף על אפשרויות הטיול והבילוי בארה"ב המתאימים ביותר לכל המשפחה.


בספר תיאור מפורט של אתרי טבע, ערים, פארקי שעשועים, מוזיאונים ייחודיים, מסלולים מפורטים, כולל מועדי ביקור מומלצים וכן המלצות על מקומות לינה, מסעדות וחנויות. עוד בספר המלצות רבות בנוגע לטיסות ונסיעות עם ילדים וכן עיצות שיעזרו לכם לבחור את היעד האופטימלי עבור משפחתכם, יקלו על חייכם וינעימו את זמנכם במהלך הטיול.


המידע המסופק בספר מאפשר הוזלה משמעותית של עלות הטיול בארצות הברית ומסייע בתכנון נכון המתחשב הן בילדים והן בהורים.
הספר מלווה בכתובות רבות ושימושיות של אתרי אינטרנט עדכניים, כתובות מדוייקות של אטרקציות (שימושי ל-GPS) וכן במפות ותמונות צבעוניות המסייעות להתרשמות ולהתמצאות.


הכתוב בספר מבוסס על היכרות אישית, מעמיקה ורבת שנים של המחברת עם ארה"ב. המהדורה החמישית כוללת תוספות עדכניות רבות בכל היעדים כולל אטרקציות וסיורים ייחודיים ומגוונים ותמונות חדשות.

 

חידוש נוסף במהדורה זו: ברקוד המוביל לאתר עם המלונות והאטרקציות המומלצים המופיעים בספר. אין צורך להקליד את כל כתובות האינטרנט או כתובות ל- GPS: רק לסרוק פעם אחת ולשמור בסמארטפון!

 

המחברת

סיגלית בר, סוכנת נסיעות ומלוות קבוצות לחו"ל. כיום עוסקת בעיקר בייעוץ אישי למטיילים עצמאיים הכולל תכנון מסלול טיול מפורט.
מחברת מדריכי הטיולים: "קרוזים- שייט תענוגות בקריביים אלסקה ואירופה", "איי הוואי האקזוטיים", "אוסטריה – טיולי כוכב למשפחות" ו"בלגיה – טיולי כוכב למשפחות", כותבת בעיתוני תיירות שונים ובעלת האתר הזה.

לצפייה בדף התוכן של הספר

להזמנת הספר לחצו כאן

אימייל: bartravel@gmail.com