טיול בעיר מונטווידאו - אורוגוואי

העיר מונטווידאו ממוקמת על הגדה הצפונית של נהר ענקי בשם "ריו דה לה פלטה" Rio Plata.

אל מונטווידאו אפשר להגיע גם באונית קרוז לדרום אמריקה, הנמל ממוקם בלב העיר העתיקה בסמוך לאטרקציות המרכזיות בעיר. רק יורדים מהאונייה וכבר מגיעים לשוק האוכל הפופולארי Mercado del Puerto הידוע במסעדות הגריל שלו Parilla המוקף כולו בחנויות ודוכני מזכרות.

מונטוידיאו
מסעדת הגריל Parilla

אין צורך לקחת סיור של האונייה וגם לא לצאת מחוץ לעיר התוססת והדינמית בה מתגוררים כ-1.5 מיליון תושבים (מתוך כ-3.5 מיליון תושבי המדינה). מומלץ לטייל בה ברגל בין הכיכרות הרבות, המבנים ההיסטוריים, השווקים, הסימטאות והטיילת לאורך הנהר. גם כאן על מנת למצות את הזמן הקצר יחסית בה האונייה שוהה בעיר (כשש שעות בלבד) רצוי לקחת סיור רגלי פרטי מודרך בעיר.

מומלץ בחום סיור (במחיר אטרקטיבי ביותר!) עם המדריך הסימפטי אלברטו הבעלים של חברת Ciudad Vieja Tour , פרטים והזמנות במייל: info@ciudadviejatour.com

או בטלפון: 598.91.259.597 + .

כיכר מרכזית בעיר

טיילת חוף הים

מזרקה עם מעקה עמוס מנעולי משאלות אהבה

הסיור שאורכו כארבע שעות כולל בנוסף לטיול בכל אתרי התיירות המרכזיים בעיר ולהסברים מרתקים על העיר, ההיסטוריה שלה, התרבות שלה ותושביה גם טעימת מזון באחת המסעדות המקומיות בעיר והתנסות בשתיית התה הפופולארי ביותר במדינה (וגם בארגנטינה ומדינות אחרות בדרום אמריקה) - "מאטה" Mate אותו שותים בספל מיוחד בו קש עם פילטר.

מדריך מדגים שתיית "מאטה" Mate

כן כולל הסיור סדנאת תיפוף קצרה בה תלמדו לתופף בתופים המשמשים את המקומיים בצעדות ובקרנבל. הסנדא נערכת בבית ספר קטן ומיוחד לתיפוף במבנה ששימש בעבר כמפעל דלקים.

סדנאת תיפוף

 

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול בחו"ל ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

המלצות מטיילים:

♦  סיגלית,
תודה על מסלול איכותי לטיול משפחות בארה"ב, המסלול היה ממצא וכלל את כל האטרקציות המעניינות, מסלולים, המלצה על מלונות ברמה גבוהה ואין סוף קישורים שעזרו לנו לא מעט בטיול. תודה רבה!!!
חיים ישי, haim.ishai@icl-group.com

♦  סיגלית מלווה אותנו בתכנון הטיולים המשפחתיים שלנו כבר שנים ולא יכולנו לעשות זאת בלעדיה, בזכותה הכרנו מקומות מרהיבים שלא היינו נחשפים אליהם ללא המלצתה. במבט לאחור רבים מהמקומות אליהם הגענו הומלצו ע''י סיגלית ותרומתה בתכנון הטיולים הייתה משמעותית.

יעל מלכה, תל אביב 

המלצות רבות נוספות

 

חזרה לראש הדף