ספורט בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס קבוצת כדורסל מפורסמת: ה"לייקרס", Los Angeles Lakers  המשחקת בליגת ה- NBA. אם במשפחתכם בני נוער, ייתכן שצפייה במשחק של קבוצה אגדית זו תהייה בשבילם אירוע בלתי נשכח. עונת המשחקים היא מסוף אוקטובר ועד סוף אפריל (אח"כ מתקיימים במשך כחודש משחקי ה"פלייאוף").

 

 ♦ מקומות לינה מומלצים בלוס אנג'לס

 

אתר מוצלח לכרטיסים למשחקי ה"לייקרס", Los Angeles Lakers

באנר למשחקי כדורסל

באתרים למחירת כרטיסים שמומלצים כאן יש מידע על מועדי המשחקים ומחיריהם. טווח המחירים רחב מאד בהתאם לסוג המשחק ולמקומות הישיבה. לצורך החוויה אפשר גם לשבת במקום מרוחק. מומלץ להזמין כרטיסים מראש, בפרט למשחקים הפופולאריים.

 

קבוצה נוספת מלוס אנג'לס המשחקת ב- NBA היא ה- Los Angeles Clippers.

כרטיסים לקבוצה זו באתר:

Los Angeles Clippers Tickets

 

משחקי שתי הקבוצות נערכים באצטדיון חדיש בשם: "מרכז סטפלס" STAPLES Center , הממוקם במרכז העיר. לאיצטדיון מגרשי חנייה גדולי מימדים, בתשלום.  כתובת: 1111 S. Figueroa Street. טווח מחירי הכרטיסים רחב ביותר ותלוי בעיקר במיקום הישיבה.

 

basket ball משחק כדורסל

 

ללוס אנגלס גם קבוצות הוקי קרח ובייסבול. משחקי הבייסבול נערכים באצטדיון ליד המרכז האזרחי הנקרא: Dodger Stadium, , כתובת: 1000 Elysian Park Avenue .

 

הזמנת כרטיסים למשחקי הוקי קרח בכל ארה"ב:

NHL Tickets

הזמנת כרטיסים למשחקי בייסבול בכל ארה"ב:

MLB Tickets

 

משחקי הבייסבול אומנם ארוכים למדי אך הקהל ססגוני ומגוון, כולל נשים, ילדים וקשישים ותענוג לראות איך אפשר לשמור על סדר, ניקיון ואווירה רגועה באצטדיון ענקי בן עשרות אלפי מושבים. כרטיס למשחק בייסבול זול משמעותית מאשר למשחק כדורסל.

base ball משחק בייסבול

 

בחופי הים פופולאריים מאד ענפי הגלישה, סקי המים והשייט ואפשר להנות גם מצפייה בהם.

 

כרטיס הנחות מוצלח לפארקי שעשועים ואטרקציות בדרום קליפורניה:

Southern California's best attractions

באנר Southern California's best attractions

 

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול בחו"ל ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

המלצות מטיילים:

 היי סיגלית,
חזרנו ביום חמישי האחרון מטיול בן 3 שבועות במערב ארה"ב, טיול שארגנת עבורנו. היה טיול מדהים, חוויה שנמשכה 3 שבועות.
אין ספק שהתכנון המקצועי של הטיול הוא הגורם להצלחת הטיול. הטיול היה מגוון ביותר ומתוכנן בצורה מעולה. תכנון הטיול נתן לי את היכולת לטייל בביטחון, בלי להתברבר, לנצל את הזמן היטב ובעיקר להנות.  עכשיו פנינו לטיול הבא.... (קנדה או מזרח ארה"ב) , אז תודה רבה!!!
גילה דקל קיבוץ רמת הכובש

 הי סיגלית מה שלומך  ?
אני ובני שבנו מהטיול הגדול לארה"ב. רציתי להודות לך מקרב לב על תכנון הטיול היסודי והמצוין. אני חושב שהטיול היה בנוי נכון מאוד, מגוון מאוד ואנחנו נהננו מאוד. במיוחד נהניתי מארבעת ימי הטבע בפארקים, היה נפלא. גם העזרה השוטפת שלך במיילים וטלפונים סייעה לי רבות ואני חושב שללא עזרה זו הטיול לא היה אותו דבר. אשמח להשתמש בשרותייך הטובים גם בעתיד !

בברכה, דורון לידה, תל אביב

♦  שלום סיגלית,
בשם סולי ובשמי ברצוננו לומר תודה ולהביע הערכה רבה על הטיול שארגנת לנו לארצות הברית. הפגנת מקצועיות רבה תוך ירידה לפרטים אשר גרמו לנו להנות הרבה יותר.  תודה על עבודה נהדרת וטיול נפלא.

יפה בכר, jaffa@p-granit-ins.co.il

המלצות רבות נוספות

 

כתבות ספורט נוספות:
ספורט בארצות הברית
ספורט בניו יורק


חזרה לכתבות ארה"ב

חזרה לראש הדף