האונייה הגדולה בעולם: "הרמוני אוף דה סיז"

טיולים מומלצים בנמלי קרוזים:
בקריביים ואלסקה
דרום ומרכז אמריקה


חברת רויאל קריביאן עשתה זאת שוב בענק, כמו שהיא יודעת: בעקבות שתי האוניות הגדולות ביותר בעולם שהושקו

בשנת 2009 ו-2010: Oasis of the Seas ו- Alure of the Seas  השיקה רויאל קריביאן  בשנת 2016 את האונייה השלישית באותה סדרה: Harmony of the Seas.
אונייה זו היא דגם משופר ומשודרג של האאוזיס והיא אפילו יותר גדולה ממנה בכמעט שני טון (לא שניתן להרגיש זאת): 227,000 טון! שיא חדש של כל הזמנים באוניות קרוזים עד שנה זו. ( הערה: עוד אוניה, הרביעית בסידרה זו יצאה בשנת 2018 וכתבה נפרדת עליה והחידושים שלה תמצאו בכתבה שלי:

סימפוני אוף דה סיס -  Symphony of the Seas ).

 

מגלשות ובריכות

 

מבצעי קרוזים של הרגע האחרון:

 

החידושים באוניה הרמוני

החידוש העיקרי באונייה זו הן מגלשות המים החדישות, שתיים מהן בגובה עשר(!) קומות הממוקמות בירכתי האונייה. הן נחשבות למגלשות הארוכות ביותר באוניות קרוזים. חווייה אמיתית לנועזים.

 

מגלשות

 

זו האונייה הראשונה של רויאל קריביאן שיש בה מגלשות מים (נורוויג'יאן ידועה במגלשות המים החדישות והמוצלחות שלה) המצטרפות לבריכות הגלישה שקיימות כבר באוניות רבות נוספות של החברה, לקירות הטיפוס, ההחלקה על הקרח ושלל מתקני ספורט ונופש מדליקים אחרים שחובבי הקרוזים כבר רגילים להנות מהם. לאונייה זו אזור משחקים לילדים הגדול ביותר מאשר בכל האוניות עד כה.

 

מגלשות ושעשועי מים לילדים מגלשות ושעשועי מים לילדים

 

אטרקציה נוספת בהרמוני, שלא היתה באואזיס והאלור (אך קיימת בסדרת ה"קוואנטם אוף דה סיס) היא "בר ביוני" בו ישרתו אתכם ברמנים רובוטים.

 

רובוט - בר מן


חידוש מוצלח נוסף באונייה הוא שגם בחדרים הפנימיים (ללא חלון או מרפסת) תהיה "מרפסת וירטואלית": יוקרנו בהם נופים מרהיבים כך שלא תרצו לצאת מהחדר...

מרפסת וירטואלית

מרחבי האוניה

אבל קשה להאמין שמישהו יכול להשאר בחדר כאשר יש לו לחקור שבע "שכונות" שופעות אטרקציות ומסעדות (20 מסעדות שונות!) הכוללות בין היתר את:

ה"סנטרל פארק"

פארק ענקי, באורך גדול יותר ממגרש כדורגל, פתוח כולו לאוויר, שופע צמחייה (טבעית) הממוקם במרכז האונייה ובו מעל 12,000 צמחים הכוללים בין היתר צמחייה טרופית, במבוק, עצים גבוהים המגיעים לגובה 2.5 קומות, מטפסים, גפנים וגנים מעוצבים המשלבים בתוכם מגוון יצירות אמנות מכל העולם.

 

הסנטרל פארק

"טיילת" Boardwalk

מזכירה באופייה את הטיילת על שפת הים בקוני איילנד או באטלנטיק סיטי.

 

טיילת בירכתיים boardwalk

 

 

ה"תאטרון הימי" Aqua Theater

ממוקם בקצה הטיילת הוא אמפיתיאטרון המשקיף על בריכה בעומק 5.4 מטרים הנחשבת לבריכה העמוקה ביותר באוניות קרוזים, המשמשת גם כבריכה לפעילויות מים שונות אך בעיקר כבמה למופעי מים שונים הכוללים בין היתר מופעי מזרקות מרשימים המשולבים באורות ומוסיקה. המחזה של מאה סילוני מים הנורים לאוויר לגובה של מעל 20 מטרים מרהיב.

התיאטרון הימי

 

ה"רויאל פרומנד" Royal Promenade

חלל מרכזי המשמש מרכז קניות ובידור ענקי.

 

הטיילת המלכותית Royal Promenade

 

 

סרטון קצר המציג את האטרקציות באוניה הרמוני:

 

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול בחו"ל ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

המלצות מטיילים על תכנון טיול כולל קרוז:

 קבלנו כבר פעמיים שרות מסיגלית בר בנסיעות לארצות הברית – למערב ולמזרח. השרות תאם את הציפיות שלנו. מסלול הטיול תוכנן ביחד. לאחר הסכמה על המסלול קבלנו פירוט לגבי כל מקום, כולל לינקים רלבנטים לאתרים והצעות לבתי מלון/לינות.

כבר פעמים נסענו בקרוז שקבלנו עליו המלצה מסגלית. הקרוז היה מעולה. אחד לאלסקה והשני לבאהמס. ממליצה בחום.
אורית אבידב-אונגר, ניר בנים

 לסיגלית,

נסענו ל- 3 שבועות לארה"ב. טיול בת מצווה,שכלל ניו-יורק, אורלנדו, והקריביים. קיבלנו תכנון מפורט ומקיף, כולל ייעוץ לאוניית הקרוז. היה פשוט נהדר. משפחת אמיר, הוד השרון yoav@rom1.co.il

♦  סיגלית שלום,

חזרנו ארצה לפני שבוע והכל דפק כמו שעון. המסלול שהתווית לנו היה נהדר והטיול היה מוצלח ביותר בזכות התכנית שלך והעצות הטובות שנתת לנו. השילוב בתכנית הטיול שלך בין מסלולי טיול מפורטים לבין רשימת טיפים מעשיים אין סופית היה נפלא, ומה שטוב הוא שאת נתת לנו חלופות שונות, כך שהיתה לנו גמישות ויכולנו לבחור בין האפשרויות השונות. אהבנו גם את ההפניות מתוך הטקסט שלך לאתרי האינטרנט של האטרקציות השונות דבר שחסך לנו זמן רב בחיפושים באינטרנט. אני מודה שחששתי מהביקור הראשון בארצות הברית, ועוד עם 5 ילדים, ואין לי ספק שהפנייה אליך הוכיחה את עצמה והטיול הפך לפשוט מאין כמוהו והכל דפק כמו שעון. לגבי הקרוז בדיסני דרים הרי שהוא היה מעל לכל הציפיות ומדובר בספינה מדהימה שמתאימה לה הפירסומת באינטרנט : לפנק לפנק לפנק.
חני ודן מלכיאלי מלהבים.

המלצות רבות נוספות

 

מידע נוסף על אונייה זו ואוניות רבות נוספות, איך ומתי כדאי להזמין את השייט בהן, אילו סוגי חדרים לבחור ומה לעשות בכל אחד מהנמלים (מבלי לפשוט את הרגל...) ניתן לקבל מסיגלית בר, מחברת מדריך התיירות היחיד בעברית לקרוזים: "קרוזים- שייט תענוגות בקריבים, אלסקה ואירופה" .
מדריך קרוזים בעולם

 

כתבה על האוניות האחיות :
אואזיס ואלור אוף דה סיז - האוניות הגדולות והמדהימות בעולם


חזרה לכתבות קרוזים

חזרה לראש הדף