טיולים בצפון איסלנד

הצטרפו אל קבוצות הפייסבוק של סיגלית בר:
פייסבוק אייקון טיולי משפחות בחו"ל
פייסבוק אייקון גמלאים מטיילים ונהנים

אזור הצפון הוא אזור נרחב וקסום, בו תוכלו למצוא רבות מהאטרקציות של איסלנד, והכל באזור אחד. בכל מקום שתגיעו תראו לפניכם פיסה מהטבע האיסלנדי – נופים יוצאי דופן, רכסי הרים, מעיינות חמים, מפלים, נהרות, מכתשים וולקניים ותופעות גיאולוגיות נוספות. הפיורדים הארוכים בצפון הם מהפיורדים היפים ביותר באיסלנד ומהווים נקודת מוצא נוחה לדיג, לצפייה בלווייתנים ולחוויות נוספות.

 

המלצה חמה: בקרו באיסלנד עם אוניית קרוז, תיאור מפורט של טיול כזה בכתבה: קרוז באיסלנד ונורווגיה באונייה סקיי פרינסס

 

פעילויות אקסטרים מיוחדות בצפון איסלנד: 

רפטינג:

רפטינג מסעיר ב Skagafjordur נמצא מערבית מאקוריירי. טיולים דומים יש בנהר הסוער Jokulsa Austari וב"אחיו" הרגוע יותר Jokulsa Vestari .

הזמנת רפטינג מומלץ מאתר ויאטור:

♦ רפטינג משפחתי בצפון איסלנד:

 Family Rafting Day Trip from Hafgrímsstaðir: Grade 2 White Water Rafting on the West Glacial River

נמשך 3.5 שעות. רפטינג רמה 2. יוצא מאתר הנמצא כשעה וחצי נסיעה מערבית לאקוריירי.

♦ רפטינג אתגרי בצפון איסלנד:
White Water Rafting Day Trip from Hafgrímsstaðir: Grade 4 Rafting on the East Glacial River
נמשך 6 שעות. רפטינג רמה 4. יוצא מאתר הנמצא כשעה וחצי נסיעה מערבית לאקוריירי. יש אפשרות להסעה מאקוריירי.

 

מצנחי רחיפה:

המקום היחיד באיסלנד בו תוכלו ליהנות ממצנחי רחיפה זה בעיר אקוריירי. חברת Paragliding תעניק לכם חוויה של פעם בחיים.

 

צלילה:

חווית הצלילה באיסלנד לא דומה לצלילה במקום אחר. מי הקרחונים הצלולים והראות הנהדרת מספקים לכם חוויה שתתקשו לשכוח. אתר הצלילה המומלץ באיסלנד הוא דווקא בדרום באזור Thingvellir, אולם גם לצפון יש פנינים משלו. החברות מציעות טיולים אקסטרים שונים, וביניהם גם צלילה באזור Eyjafjordur, האי Grimsey וקניון Asbyrgi.

טיולים וטרקים:

חברת Abbi-island מציעה טיולים רגליים רבים באזור הצפון, בני שבעה ימים ועד 13 ימים. החברה מוציאה גם טיולי רכיבה על סוסים. חברת sturlungaslod מדגישה בטיוליה באזור Skagafjordur את ההיסטוריה של האזור וסיפורי הסאגה הקשורים בו. בעיירה דאלוויק פועלת חברת Bergmenn שמציעה טיולים מיוחדים כמו טרקים, סקי וטיפוס על קרחון. באזור מיווטאן פועלת חברת Hike and Bike שמציעה טיולים רגליים וטיולי רכיבה על אופניים במספר אתרים. גם חברת Geo Travel פועלת באזור האגם ומציעה טיולים שונים.

טיול על קרחון

 

רכבי שלג:

חברת Kaldbakur מוציאה טיולי Snow cat מיוחדים באזור Grenivik, כ-35 דקות נסיעה מאקוריירי. זוהי חוויה מלאת אדרנלין, אנרגיה וריגוש וחבל לפספס.

רכיבה על סוסים:

הסוסים האיסלנדיים הם ידידותיים ומעניקים חווית רכיבה מהנה במיוחד. חברת Gauksmyri מוציאה מהחווה שלה טיולים שונים, קצרים וארוכים יותר. באזור Skagafjordur פועלות מספר חברות לרכיבה על סוסים, וביניהן: Hestasport, Lythorse וחברת Flugumyri. גם באזור Eyjafjordur תמצאו רכיבה על סוסים, מטעם חברת Skjaldarvik.

רכיבה על סוסים

 

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול בחו"ל ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

המלצות מטיילים:

 טיול עצמאי באיסלנד זאת משימה בהחלט אפשרית. העזרה בתכנון ובביצוע מסיגלית בר ובנה שקד היתה מדוייקת. ההמלצות למקומות לינה היו מדוייקות וחסכו לנו הרבה זמן שיטוט באינטרנט וכסף. המסלול היה ממצה מצד אחד אבל לא הרגשנו שאנחנו נוסעים סתם. סה"כ מאוד ממולץ.

אבי בנבנישתי – חדרה avi@bycpa.co.il

♦  פנינו אל סיגלית אחרי המלצה של חברים לפני מספר שנים. מאז פנינו אליה כמעט בכל טיול אליו הגענו. התכנון של סיגלית הוא מקצועי ומשלב בתוכו חוויות שונות המותאמות לכל הרצונות ותחומי העניין של כל אחד מבני משפחתנו כולל התייחסות לגילאים השונים. התכנון ומסגרת העל לא מונעת מאיתנו את החלק החשוב של מעורבות גבוהה בתכנון כפי שאנו אוהבים, אלא להיפך רק מסייעת לנו !
אתי גרינברג
הוד השרון

 ♦ המלצות רבות נוספות

חזור אל:
יעדי טיול באיסלנד
אטרקציות באיסלנד

רכישת ספרים ו/או מפות על איסלנד
מאתר "העולם"בהנחה של 10% לגולשי ברטרוול

באנר העולם

חזרה לראש הדף