מזג האוויר בקוסטה ריקה

מזג האוויר בקוסטה ריקה הוא טרופי/סוב טרופי בעיקרו, מושפע ממיקומה הקרוב לקו המשווה ומתאפיין בשתי עונות עיקריות:
העונה היבשה, מדצמבר עד אפריל והעונה הגשומה, הירוקה, ממאי ועד נובמבר.
למרות שקוסטה ריקה היא מדינה קטנה יחסית, האקלים בה מגוון מאד: אזור החופים משני צידי המדינה: הן בצד הקריבי והן בצד של האוקיאנוס השקט הוא בעל עומס החום הגבוה ביותר במדינה ואילו באזור הרמה המרכזית ויערות הגשם והעננים מזג האוויר נוח יותר וממוזג. באזור סאן חוזה, הבירה והעמק המרכזי שורר "אביב נצחי" עם טמפ' ממוצעת של כ- 22 מעלות צלזיוס.
ניתן לבקר בקוסטה ריקה בכל השנה כשלכל עונה יש את היתרונות שלה: בעונה היבשה נח יותר לטייל בטבע, הראות טובה יותר, ויש יותר שעות שמש; אך בעונה הגשומה יש פחות תיירים לכן צפוף פחות ומחירי הלינה והשירותים השונים נמוכים יותר, הנהרות מלאי מים ושוצפים יותר והאוויר צלול יותר.

סירת מטיילים על רקע יער

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול בחו"ל ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

המלצות מטיילים:

♦  היי סיגלית תודה רבה על תכנון הטיול לקוסטה ריקה. היה מהמם. נהנינו מאוד. ואנחנו מודים לך על כך שאת מלווה את טיולינו בעולם הקצב היה מהיר ומשביע רצון לאנשים היפר אקטיביים שכמונו. השירות שקיבלנו מלנדס אין לאב היה מעולה. והמלונות שהמלצת היו טובים. מקווים להמשך קשר והמלצות ליעדים נוספים בעולם יום טוב וטיולים נעימים
יהודית כהן, ת"א

♦  הטיול האחרון בתיכנונך היה לקוסטה ריקה בהרכב משפחתי הורים עם 2 בנות נוער 17, 14 לשלושה שבועות. הטיול היה אחד הטובים שעשינו- מלא חוויות והרפתקאות שניזכור לתמיד בדיוק במינון הנכון לנו ובשילוב של בתי מלון מצויינים שהתאימו לנו.
התיכנון המדויק הפך את הטיול שלנו לבלתי נשכח. תודה
משפחת אופיר 

המלצות רבות נוספות

 

קישורים:

Costa Rica - Weather

האקלים בקוסטה ריקה

השכרת רכב מאתר Rentalcars.com :

שירות השכרת הרכב הגדול בעולם! מחברות ההשכרה הכי גדולות  והוא גם בעברית:

 

חזרה לראש הדף