טיולים בצפון איסלנד

אזור הצפון הוא אזור נרחב וקסום, בו תוכלו למצוא רבות מהאטרקציות של איסלנד, והכל באזור אחד. בכל מקום שתגיעו תראו לפניכם פיסה מהטבע האיסלנדי – נופים יוצאי דופן, רכסי הרים, מעיינות חמים, מפלים, נהרות, מכתשים וולקניים ותופעות גיאולוגיות נוספות. הפיורדים הארוכים בצפון הם מהפיורדים היפים ביותר באיסלנד ומהווים נקודת מוצא נוחה לדיג, לצפייה בלווייתנים ולחוויות נוספות.

פעילויות אקסטרים מיוחדות בצפון איסלנד: 

רפטינג:

חברת Bakkaflot מציעה רפטינג מסעיר ב Skagafjordur הנמצא מערבית מאקוריירי. גם חברת Arctic Rafting פועלת שם ומציעה טיולים דומים בנהר הסוער Jokulsa Austari וב"אחיו" הרגוע יותר Jokulsa Vestari .

מצנחי רחיפה:

המקום היחיד באיסלנד בו תוכלו ליהנות ממצנחי רחיפה זה בעיר אקוריירי. חברת Paragliding תעניק לכם חוויה של פעם בחיים.

 

צלילה:

חווית הצלילה באיסלנד לא דומה לצלילה במקום אחר. מי הקרחונים הצלולים והראות הנהדרת מספקים לכם חוויה שתתקשו לשכוח. אתר הצלילה המומלץ באיסלנד הוא דווקא בדרום באזור Thingvellir, אולם גם לצפון יש פנינים משלו. חברת Sporttours מציעה טיולים אקסטרים שונים, וביניהם גם צלילה באזור Eyjafjordur, האי Grimsey וקניון Asbyrgi. באזורים אלה פועלת גם חברת Strytan.

 

טיולים וטרקים:

חברת Abbi-island מציעה טיולים רגליים רבים באזור הצפון, בני שבעה ימים ועד 13 ימים. החברה מוציאה גם טיולי רכיבה על סוסים. חברת sturlungaslod מדגישה בטיוליה באזור Skagafjordur את ההיסטוריה של האזור וסיפורי הסאגה הקשורים בו. בעיירה דאלוויק פועלת חברת Bergmenn שמציעה טיולים מיוחדים כמו טרקים, סקי וטיפוס על קרחון. באזור מיווטאן פועלת חברת Hike and Bike שמציעה טיולים רגליים וטיולי רכיבה על אופניים במספר אתרים. גם חברת Geo Travel פועלת באזור האגם ומציעה טיולים שונים.

טיול על קרחון

 

רכבי שלג:

חברת Kaldbakur מוציאה טיולי Snow cat מיוחדים באזור Grenivik, כ-35 דקות נסיעה מאקוריירי. זוהי חוויה מלאת אדרנלין, אנרגיה וריגוש וחבל לפספס.

רכיבה על סוסים:

הסוסים האיסלנדיים הם ידידותיים ומעניקים חווית רכיבה מהנה במיוחד. חברת Gauksmyri מוציאה מהחווה שלה טיולים שונים, קצרים וארוכים יותר. באזור Skagafjordur פועלות מספר חברות לרכיבה על סוסים, וביניהן: Hestasport, Lythorse וחברת Flugumyri. גם באזור Eyjafjordur תמצאו רכיבה על סוסים, מטעם חברת Skjaldarvik.

רכיבה על סוסים

 

טיסה מעל שמי איסלנד:

לטייל את איסלנד זה דבר אחד, אבל לראות אותה מלמעלה זאת חוויה אחרת לגמרי. הרי הגעש, המפלים והקרחונים נראים אחרת לגמרי ממבט הציפור. חוויה מדהימה אבל תענוג לא זול. חברת myflug מציעה טיסות היוצאות משדה התעופה באקוריירי וממיווטאן. באקוריירי פועלת גם חברת norlandair.

 

חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול באיסלנד ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

חזור אל:
יעדי טיול באיסלנד
אטרקציות באיסלנד

רכישת ספרים ו/או מפות על איסלנד
מאתר "העולם"בהנחה של 15% לגולשי ברטרוול

באנר העולם

 

חזרה לראש הדף